Hande SoraL Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hande SoraL Fan Club

Hande SoraL Fan CLub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖLümü BiLerek Yaşamak

2 posters
YazarMesaj
HaZaLL
Mod Adayı
Mod Adayı
HaZaLL

ÖLümü BiLerek Yaşamak Empty
MesajKonu: ÖLümü BiLerek Yaşamak   ÖLümü BiLerek Yaşamak EmptyPtsi Şub. 16, 2009 11:26 pm

Hepimiz varız.Hepimiz birer canlıyız.Bunu okuyabildiğinize göre öyle.Sevdiklerimize belki yakınız belkide çok uzak.Belkide düşmanlarımızda var.Dünya denilen şu alemde hepimiz bir uğraşın peşindeyiz.Bazen o kadar dalıyoruzki yaşadığımızın bir nimet olduğunu bile doğru düzgün bilmiyoruz.Ölümü unutuyoruz.Ölüm biraz ürpertici bir kelime değilmi.Bugün sela sesi duydum ve ölümü bir kez daha hatırladım.İşin ilginç yanı şu.İstisnasız hepimiz şunu biliyoruz.Her nefs ölümü tadacaktır.Bir saniye sonrasına bile garanti veremezken nasıl olur da ölümü unuturuz bilemiyorum.Kimseyi suçlamıyorum.Çünkü bende ister istemez bu olanları yaşıyorum.Hep birileri musallaya yatar yoldan geçerken bir göz atıp çıkarız.Oysa bilmiyoruzki yarın bizde o musallada olduğumuzda göz atanlar oldukça fazla olacak...
nRdn...!
Mod Adayı
Mod Adayı
nRdn...!

ÖLümü BiLerek Yaşamak Empty
MesajKonu: Geri: ÖLümü BiLerek Yaşamak   ÖLümü BiLerek Yaşamak EmptyC.tesi Şub. 21, 2009 11:50 pm

burada yazdıkların kelımesı dahı hepsi doğruu...!

ÖLümü BiLerek Yaşamak
1 sayfadaki 1 sayfası